مقاله ها

آخرین مقاله ها
درمان سرگیجه

درمان سرگیجه

درمان سرگیجه نیاز به شناخت علائم و دلایل این بیماری دارد. گاهی اوقات ممکن است دلیل بروز سرگیجه فعالیت کاری زیاد و خستگی باشد. در برخی مواقع بروز یک بیماری سبب ایجاد سرگیجه می شود. گاهی اوقات کم خوابی سبب می شود شما با سرگیجه روبرو شده باشید یا اینکه به دلیل کم خونی دچار این مشکل شده اید.
توسط : مدیرسایت
درمان زود انزالی

درمان زود انزالی

درمان زود انزالی یکی از مهم ترین مشکلاتی است که حدود یک سوم از مردان به دنبال آن هستند. دارو درمانی، طب سنتی، گیاهان دارویی و بسیاری راهکارهای دیگر برای درمان انزال زود رس توصیه شده است.
توسط : مدیرسایت
درمان افسردگی

درمان افسردگی

درمان افسردگی علاوه بر مراجعه به پزشک نیاز به همراهی و مراقبت بیشتر خانواده از بیمار دارد. بدون تردید یکی از اصلی ترین دلایل بروز بیماری افسردگی یک شکست سخت یا یک غم بسیار بزرگ است.
توسط : مدیرسایت
بهترین قرص های ویتامین

بهترین قرص های ویتامین

بهترین قرص های ویتامین را می توانید بر اساس سن، جنس و شرایط بیماری و روند بهبودی خود دنبال کنید. قرص ها ویتامینه این امکان را برای بدن شما فراهم می سازند که ویتامین های که در رژیم های غذایی خود ندارید را به راحتی مورد استفاده قرار دهید.
توسط : مدیرسایت
درمان کبودی دورچشم

درمان کبودی دورچشم

درمان کبودی دور چشم یکی از ساده ترین راهکارهای است که سبب می شود شما پوستی شاداب تر و جوان تر داشته باشید. به همین خاطر نیاز است علاوه بر اینکه به سلامت و زیبایی صورت خود فکر می کنیم چاره ای نیز برای درمان کبودی دور چشم خود بیندیشیم
توسط : مدیرسایت
درمان سرفه

درمان سرفه

درمان سرفه در بهترین حالت ممکن بهتر است زیر نظر یک پزشک متخصص به انجام برسد. اگر بخواهیم از سرفه با شما بگویم می توانیم به سادگی این موضوع را این گونه بیان کنیم. سرفه یکی از واکنش های دفاعی است که در بدن رخ می دهد و به منظور محافظت از مجاری تنفسی این مهم به انجام می رسد.
توسط : مدیرسایت
  درمان دندان درد

درمان دندان درد

درمان دندان درد تنها به دست یک پزشک متخصص و مجرب فراهم می شودف اما گاهی این درد استخوان سوز به قدری ما را از خود بی خود می کند که دیگر تاب توان و تحمل تا مراجعه به پزشک را نداریم. از همین رو دست به درمان های خانگی می زنیم تا شاید درمان دندان درد ما قدری با سرعت بیشتری به انجام برسد.
توسط : مدیرسایت
درمان جوش صورت

درمان جوش صورت

درمان جوش صورت یکی از مهم ترین گزینه های است که این روزها نوجوانان و جوانان با آن درگیر هستند و راه های بسیاری را برای درمان جوش های کوچک و بزرگ خود امتحان کرده اند. برخی بر این باور هستند که خوردن غذاهای که طبع گرم و تندی دارد سبب می شود پوست صورت آن ها جوش بزند. عده ای از خانم ها معتقدان وکس و اصلاح صورت آن ها سبب می شود پوست حساس و جوش های بسیاری بر روی آن ظاهر شود.
توسط : مدیرسایت
درمان آفتاب سوختگی

درمان آفتاب سوختگی

درمان آفتاب سوختگی یکی از اصلی ترین فرایند های است که با شروع فصل تابستان نیاز به آن جدی می شود. در فصل تابستان باید حتماً به منظور کمتر شدن آفتاب سوختگی از کرم های ضد آفتاب بهره گرفت اما باز هم مشاهده می شود با مقدار خفیف و زیاد آفتاب سوختگی به برخی از پوست ها آسیب وارد می کند.
توسط : مدیرسایت
روش های درمان اسهال

روش های درمان اسهال

درمان اسهال نیاز به شناخت این بیماری و دلایل بروز آن دارد. عموماً افرادی که بیماری اسهال گرفتار می شوند به دلیل میکروبی نشناخته در بدن دچار گونه های بسیار متفاوتی از اسهال می شوند
توسط : مدیرسایت
 برای افزایش قد کـودکمان چه کنیم؟

برای افزایش قد کـودکمان چه کنیم؟

قد کوتاه درد مشترک ایرانی ها از چاقی و لاغری که بگذریم، بحث افزایش قد به یکی از مهم ترین دغدغه های جوانان و خانواده ها در سال های اخیر تبدیل شده است و وقتی صحبت از راه های افزایش قد می شود، راه های مختلفی پیش پایمان قرار می گیرد، از داروهای جورواجور گرفته تا هورمون درمانی، استفاده از مکمل های تغذیه ای و حتی جراحی. بعضی از این روش ها نه تنها نمی توانند قد افراد را افزایش دهند بلکه در بعضی موارد سلامت مصرف کننده را نیز به خطر می اندازند و هزار و یک دردسر برایش ایجاد می کنند. یعنی نمی شود برای افزایش قد به خصوص بلند قد شدن بچه ها هیچ کاری کرد؟ مسلما نه، هر چند قد هر فرد به شدت تحت تاثیر وراثت قرار دارد اما تاثیر عواملی نظیر ویتامین ها و مواد معدنی بر افزایش رشد قدی به اثبات رسیده است و امتحانش نه تنها ضرر ندارد، بلکه چندین و چند فایده هم خواهد داشت.
توسط : مدیرسایت