نحوه ارسال به تمام نقاط ایران و جهان :

  • ارسال به سراسر ایران ( در صورت خرید بالای 250 هزار تومان ) رایگان می باشد.
  • در صورت خرید کمتر از 350 هزار تومان، هزینه ارسال فقط 10.000 تومان می باشد.
  • ارسال به خارج از کشور برابر تعرفه های پست جمهوری اسلامی ایران می باشد.

ارسال برای شهر تهران

عزیزانی که سفارش خود را قبل از ساعت 9 صبح ثبت و قطعی نمایند ( پرداخت مبلغ فاکتور به منزله قطعی شدن خرید می باشد)، همان روز سفارش خود را تحویل می گیرند. سفارشات قطعی پس از ساعت 9 صبح، فردای آن روز طی ساعات عصر و شب تحویل می گردد. در صورتی که در این بازه های زمانی در آدرس تعیین شده حضور نداشته باشید، هزینه ارسال مجدد به عهده خریدار می باشد.

ارسال به شهرستان ها

چنانچه سفارش شما قبل از ساعت 9 قطعی شده باشد، ارسال از مبدا صبح همان روز انجام می شود و چنانچه بعد از ساعت 9 قطعی شده باشد، فردای آن روز ارسال می گردد.

امکان پرداخت در محل

در حال حاضر امکان پرداخت در محل تنها برای عزیزان ساکن در شهر تهران فراهم می باشد .

هزینه ارسال سفارشات :

1 - پیک موتوری : برای ساکنین شهر تهران سفارشات در صورت تایید ایشان به وسیله پیک ارسال می گردد . هزینه ارسال سفارشات ، مبلغ 10.000 تومان می باشد.
2 - پست : ارسال به وسیله شرکت ملی پست انجام می شود  . زمان بندی و ایمنی حمل و نقل بر عهده شرکت حامل می باشد . لازم به ذکر است ارسال سفارشات به صورت روزانه صورت می پذیرد و هزینه ارسال 10.000 تومان می باشد.

3 - فوری : افرادی که داخل تهران هستند و تمایل به ارسال فوری سفارش خود را دارند می توانند هزینه ارسالی مورد نظر را پرداخت کرده و سفارش خود را درب محل تحویل بگیرند.