قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی داروخانه آنلاین دکتر زهره زارع 

حریم خصوصی

تیم داروخانه دکتر زهره زارع خود را موظف به حفظ اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، می داند و به ایشان احترام گذاشته و از آن محافظت می نماید. همچنین برای استفاده از امکانات سایت اطلاعاتی از کاربران گرفته میشود. تا ارائه خدمات هرچه مطمئن تر و امن تر را توسعه دهد، برای کلیه سفارشات اطلاعاتی از جمله: ایمیل، تلفن و آدرس مورد نیاز میباشد و بر اساس قوانین تجارت الکترونیک یک فاکتوررسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده طی فرآیند خرید صادر میشود.

بنابراین  صحت اطلاعات نام و کدملی برای اشخاص حقیقی و یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای سازمان ها الزامی میباشد و پاسخ به هر گونه سوال از طریق این اطلاعات است.

نظرات و نقد های ارسالی کاربران ممکن است بر اساس قوانین وب سایت ویرایش شود، همچنین در صورتی که محتوای پیام حاوی مصادیق محتوای مجرمانه باشد حق پیگیری قانونی اطلاعات ثبت شده را دارد .

این وب سایت IP و کوکی را جمع آوری و استفاده میکند. اما با رویکرد های مناسب مدیریت داده ها و لایه های امنیتی و پروتکل سرور از اطلاعات کاربران و دسترسی های غیر مجاز جلوگیری می نماید.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات تیم این داروخانه  ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تیم داروباما متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه می دهد. در واقع با استفاده از این سایت ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. برای ارسال سوالات خود در این زمینه از راه های زیر با ما در ارتباط باشید

تلفن تماس:  09901121290 (پاسخگویی شنبه تا چهارشنبه ۸ صبح تا ۵ بعدازظهر)

شرایط استفاده از خدمات

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های داروخانه آنلاین دکتر زهره زارع  منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های شیدر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ورود کاربران به وبسایت از هر طریقی و استفاده از پروفایل شخصی  و سایر خدمات به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین سایت میباشد و همچنین ثبت سفارش در هر زمان نیز  پذیرفتن کلیه قوانین این سایت از طرف کاربر است. توجه داشته باشید شرایط و قوانین مندرجه، به معنای جایگزینی کلیه توافق های قبلی میباشد.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با استفاده از اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات این وب سایت اقدام میکند.

طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است. که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات در داروخانه آنلان اقدام می‌کند.

ارتباط الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات داروباما استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید. و یا به داروخانه آنلاین ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود. و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که این تیم   به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست های حریم شخصی

داروخانه آنلاین به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند. و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از این سایت، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات داروخانه آنلاین، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط داروخانه آنلاین جزئی از اموال این وبسایت محسوب می‏‌شود. و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار داروباما است. و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای این سایت محفوظ می‏‌دارد.

علاوه بر این، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط این وب سایت و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار این داروخانه است. و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت  و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای این وبسایت محفوظ است.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات داروباما، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند. و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.