حوزه فعالیت داروخانه آنلاین داروباما

   « داروخانه آنلاین دکتر زهره زارع » تمامی محصولات قابل ارائه در داروخانه (به غیر از دارو) را پوشش میدهد. به صورت کلی محصولات ارائه شده در  داروخانه شامل محصولات آرایشی , بهداشتی , مکملهای رژیمی غذایی , غذای کودک و نوزاد و تجهیزات پزشکی و مکمل بدنسازی می شود. گروه بندی و منوهای دسترسی به گروه محصولات نیز به شکلی طراحی و چیده شده است. که کاربران با کمترین زمان جستجو بتوانند به گروه محصولی خود دسترسی پیدا کنند.

خدمات داروخانه آنلاین

« داروخانه آنلاین دکتر زهره زارع » خدمات و سرویسهای متنوعی را به کاربران خود ارائه می دهد. معرفی و ارائه محصولات به همراه نحوه مصرف، مشخصه، موارد مصرف، کاربرد، اجزاء تشکیل دهنده، کمپانی و کشور سازنده، قیمت مصرف کننده و همچنین ارائه اطلاعات دقیق و کاربردی از کلیه محصولات از جمله خدماتی است. که می توانید برای شناخت و انتخاب محصول دریافت نمایید . 
امکان جستجوی پیشرفته با اعمال انواع پارامترها و فیلترهای مورد نظر کاربر می تواند شما را در دسترسی به محصولات مورد نظرتان یاری نماید . درج نظر, انتقاد, پرسش و یا درخواست مشاوره در ذیل تمامی محصولات این سایت امکان پذیر می باشد. که کارشناسان مربوطه در کوتاهترین زمان اقدام به پاسخگویی و یا تماس تلفنی خواهند نمود . 
ارائه مقالات و مطالب مفید بهداشتی در حوزه های مختلف سلامت نیز از جمله امکانات حاشیه ای و مفید این وب سایت  می باشد . تمامی مقالات و مطالب از جدیدترین منابع معتبر جهان استخراج و ترجمه می شود و همراه با ویدیوهای مربوطه در اختیار کاربران قرار میگیرد . مسلما کاربران قادر خواهند بود سوالات یا موارد مورد نظر خود را در ذیل هر کدام از این مقالات مطرح و به مباحثه گذارند . 
ضمنا اطلاعات و توصیه های ارائه شده در مورد محصولات این وب سایت کاملا منطبق با اطلاعات پایه شرکت سازنده محصولات بوده و  « داروخانه آنلاین دکتر زهره زارع  » دخل و تصرفی در توصیه های علمی آن نداشته است .

مرجوع و عودت کالا

با توجه ارائه اطلاعات کامل هر محصول و امکان مقایسه با انواع مشابه سعی بر آن بوده تا شما عزیزان بهترین انتخاب را داشته و نیازی به مرجوع و عودت کالا از لحاظ نحوه انتخاب پیش نیاید. لذا علی رقم توضیحات فوق اگر به هر دلیلی نیاز به عودت کالا پیش آمد داروخانه آنلاین دکتر زهره زارع  با احترام در صورتی محصول فوق آسیبی ندیده و استفاده نشده باشد، کالا را عودت می نماید. 

مشاوره رایگان

تمامی مشاوره های این سایت توسط دکتر داروساز انجام میگیرد .