تضمین اصالت کالا

طبق قوانین نظام سلامت تمامی داروهای وارداتی، تجهیزات پزشکی، لوازم آرایشی و بهداشتی و مکمل های رژیمی و غذایی بایستی دارای شناسه اصالت کالا باشند. علی رقم تلاش های صورت گرفته جهت جمع آوری کالاهای قاچاق متاسفانه هنوز کالای قاچاق در کشور ما وجود دارد. داروخانه اصولا مکانی مورد اطمینان برای تهیه دارو و اقلام غیر دارویی اصل می باشد . داروخانه آنلاین دکتر زهره زارع اصالت کالاهای ارسالی به شما عزیزان را به صورت 100 درصد تضمین می نماید و شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده از اصالت کالا ، خرید خود در تمامی بخش ها شامل مکمل های دارویی، ورزشی و بدن سازی، محصولات آرایشی و بهداشتی را انجام دهید.

روش تشخیص کالاهای اصل از تقلبی

روش اول : کاری که باید انجام گیرد، استعلام شناسه های اصالت و رهگیری (UID) می باشد، به گونه که شما وارد سایت http://ttac.ir/UidEsalatForm می شوید و همان طور که در عکس نمایش داده شده کد UID را در کادر پایینی وارد می کنید و منتظر می مانید تا اصالت کالا تایید شود.

 

روش دوم : علاوه بر این شما می توانید به صورت پیامکی و توسط تلفن همراهتان اصالت کالا را چک کنید، به گونه ای کد 16 رقمی را از قسمت برچسب دار (مانند شکل ) تراشیده و به  سامانه پیامکی 20008822 آن را ارسال نمایید، پس از تایید پیامک شما شاهد پاسخ هایی نظیر (شناسه ارسالی توسط مصرف‌کننده نهایی، نام و مشخصات اصلی فرآورده، سری ساخت (Lot Number) و تاریخ انقضا بازگردانده می‌شود). همچنین چنانچه شناسه اصالت 16 رقمی توسط فرد دیگری قبلاً استعلام شده باشد، پیغام «اصالت فرآورده قبلاً توسط سامانه/دستگاه دیگری کنترل‌شده است» در پایین پیامک نمایش داده می‌شود.

ارسال تایید اصالت و مشخصات قابل ذکر کالا مانند شکل زیر است.

نکته : درصورتی‌که شناسه اصالت مربوط به دارویی باشد که تاریخ انقضای آن گذشته باشد یا در زمان قابل پیش‌بینی برای سیستم جهت دوره درمان تاریخ انقضای آن سر برسد، سیستم در مواجهه با شناسه اصالت مربوطه پاسخ انقضای تاریخ‌مصرف را ارائه خواهد داد. توصیه اکید می‌شود چنانچه این پیغام برای شما ارسال شد، از مصرف دارو خودداری کنید و آن را به داروخانه عودت دهید.